Jdi na obsah Jdi na menu
 Obrazek

Meno: Uchiha Sasuke
Vek: 13
Dátum narodenia: 23 júl
Znamenie: Cancer
Hodnosť: Genin
Odkiaľ je: Leaf
Rodina: Uchiha Itachi - starší brat
Obľúbená technika: Veľká ohnivá guľa

Klan: Uchicha
Dedina: Konoha
Skupina: AB
Zvláštne schopnosti:
Sharingan Augen, Juin von Orochimaru, Chidori
Techniky:
Lion Combo (Shishi Rendan), Shadow Leaf Dance (Kage Buyou), Shadow Shuriken (Kage Shuriken no Jutsu), Sharingan (Sharingan), Sharingan-Controlled Triple Windmill Blades (Sofuushasen no Tachi), Fire Element; Grand Fireball (Katon Goukakyuu no Jutsu), Fire Element, Phoenix Fire (Katon Housenka no Jutsu), Lightning Edge (Raikiri (Chidori)), Fire Element; Dragon Fire Technique (Katon Ryuuka no Jutsu)

Sasuke je jeden z mála z Uchiha klanu co prezili (Uchiha klan byl jeden z nejsilnejsích klanu v listove vesnici,ale byl vyvrazden…. Sasukeho bratrem Itachim) Je nejlepsí z novácku a je povazovaný za génia. Jeho jediným snem je pomsta-pomstit svuj klan, zabit Itachiho.
Sasuke je temný a vázný ,to ho delá takovým, ze vypadá cool pro vsechny holky v jeho tríde, ale on se o to nezajímá. Sasuke se stará jenom o pomstu, tím pádem potrebuje být silný, velmi silný.
Sasuke je v týmu s Narutem a Sakurou.Ze zacátku Sasuke nebyl stastný z jeho týmu, se Sakurou mel obrovské potíze kvuli tomu, ze ho milovala a Naruto byl nejhlasitejsí ninja ve vesnici.Ale po mnoha spolecných bojích je Sasuke konecne zacal respektovat.Zvláste Naruta, kterého nejdriv povazoval za naprostého ztroskotance. Ale potom Naruto Sasukemu zachránil v boji proti Hakuovi a Zabuzovi zivot- porazil neprítele a Sasuke sám nemohl nic delat….Jeho pýcha byla zranena, ale zacal Naruta respektovat a zacal ho spíse videt jako svého rivala nez jako zbytecného ztroskotance.
Protoze je Sasuke potomek Uchiha klanu, ovládá jeho pokrocilou pokrevní linii:To mu umoznuje pouzít sharingan. S jeho Sharinganem muze Sasuke urcit oponentovu techniku a odporovat jí. Je schopný okopírovat také pohyby a pak je improvizovat, jako kdyz jednou pouzil jeden pohyb okopírovaný od Leeho.Kdyz vezmete, ze Sasuke byl vzdy velmi talentovaný ninja i pred tím nez pouzil svuj Sharingan, dostanete velmi silného ninju, který se velmi rychle zlepsuje a má dokonce vetsí potenciál.

 

Obrázky Sasukeho:

Obrazek

 

 
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kukni

(Temari Uchiha, 19. 8. 2009 10:38)

a kde su tie obrazky???

nic

(pisak, 18. 10. 2008 12:12)

proc tady nejsou obrazky sasukeho